19 Aralık 2015 Cumartesi

Teyzemin Koca Götünü Acımadan Siktim

teyzemi siktim,teyze sikiş hikayeleri,koca götlü teyzem üstümde zıpladı,teyzemin götünü koklayarak siktim,teyzemi sikmeye doyamadım,aile içi teyzemi siktim,ensest teyze hikayeleri

Teyzem çok uzun zamandan beri benim hayallerimi süslüyordu. Hatta o kadar ki artık onu sikmenin yollarını aramaya başlamıştım. Nihayet amacıma ulaştım ve teyzemi sikmeyi başardım. O kadar güzel anlardı ki bunları sizinle de paylaşmak istiyorum. Ama ilk olarak teyzemi de kendimi de biraz olsun sizlere tarif edeyim. Ben 22 yaşında yakışıklı bir gencim. Teyzem ise 42 yaşında taş gibi bir hatun. Bu yaşına rağmen he erkeği baştan çıkartabilecek kadar seksi bir kadın. Onu yatağa atabilmek için 18 yaşından beri uğraşıyorum. Ama amacıma tam 4 yıl sonra ulaşabildim diyebilirim. Bu arada aslında teyzemle aramız çok iyidir ama bazen neye kızacağını bilemezsiniz. Ottan boktan şeylere sinirlenir ve benimle de uzun süre konuşmazdı. Yani o yüzden ben onu sikene kadar baya zaman harcadım. Teyzem sık sık bize geliyor ve annemle sohbet ediyordu. Tabi yaşımda genç olduğu için çok azgın bir dönemden geçiyordum.
Tabi artık bu azgınlık tavan yapmış birini sikmek için can atar hale gelmiştim. O gün yiye teyzem gelmişti. Annemle salonda sohbet ediyorlar ben de gözlerimi dikmiş bir şekilde teyzeme bakıyordum. Aslında onlara çaktırmamak için tv izliyor gibi yapıyordum ama tabi gözlerim tamamen teyzemdeydi. Neyse annem çay doldurmak için mutfağa geçti. Ben de teyzemin amına gözlerimi diktim. Teyzemin amı eşofmanından net bir şekilde belli oluyordu. Ben o an onunla oynamak için her şeyi göze alabilirdim. Aslçında teyzem de onu gözetlediğimin farkındaydı ama bozuntuya vermiyordu. Tabi ben bunun nedenini çok daha sonra anladım. Teyzem hemen hemen her gün bizdeydi. Bu beni daha çok delirtiyordu. Çünkü onu istiyordum ve her gördüğümde daha da çok azıyordum. nihayet bir gün amacıma ulaştım.
Teyzemle bizim evin arasında sadece 3 sokak var. Bir gün annemi aramış ve bilgisayarının bozulduğunu söylemiş. Ben de bu işlerden anlarım hemen yardımına koştum tabi. O an aklıma onu sikme düşüncesi de girdi bu yüzden giderken yanımda prezervatif de götürdüm. Neyse gittim kapıyı çaldım ve içeri girerek kanepe üstünde duran laptopun yanına oturdum. Eniştem ve kuzenim evde değillerdi. Neyse ben bilgisayarla ilgilenmeye başladım. O gün teyzemde ayrı bir şeyler vardı. Bana eskisi gibi değil çok daha yakın davranıyordu. Basit bir hata vardı bilgisayarda hemen hallettim. Teyzem çok sevindi ve hemen bilgisayarı alarak internete takılmaya başladı. ben daha fazla kendimi tutamadım ve bilgisayara bakmak için domalan teyzemin arkasına yanaştım ve sikimi kalçalarına dokundurmaya başladım. Ben bunu yapınca teyzem birden irkildi. Ama kötü bir tepki vermedi.
Tam aksine Hafif sağa ve sola sallanarak sikimi hissetmeye çalışan teyzem bir şey yokmuş gibi davrandı. Baktım teyzem de istekli ben de daha ileri gitmeye başladım. En sonunda da elimi pijamasının içine soktum. Teyzem hala zevke gelmeye devam ediyordu. Ben de hemen pijamasını indirerek sikimi göt deliğine sokuverdim. Teyzem sikim göt deliğine girdiğinde acı ve zevkle karışık bir ahhh diye bağırdı. Ama ben durmadım hemen göt deliğinin içerisinde git gel yapmaya başladım. teyzemin gtünde gidip gelirken inlemeleri daha da artmaya başladı. Boşalacağını anlayınca hemen elimi amına attım ve okşamaya başladım. teyzem ahhhh ohhhh sesleri arasında birden titreyerek bolaşmaya başladı. ben de çok bekleyemedim ve birkaç git gel daha yaparak götünün içerisine boşaldım. Teyzem ben boşaldıktan sonra amından da istediğini söyledi. Ben de ona istedeiğini verdim ve bir posta da amından siktim